flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Моніторинг стану незалежності суддів в Україні – 2012

03 серпня 2012, 10:32

Моніторинг стану незалежності суддів в Україні – 2012

 

Рада суддів України спільно з Центром суддівських студій та Державною судовою адміністрацією України проводить Моніторинг стану незалежності суддів в Україні – 2012.

Метою проведення такого дослідження є здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя в Україні, розроблення відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади.

В рамках Моніторингу 15 серпня 2012 року відбудеться опитування громадян – відвідувачів Самбірського міськрайонного суду Львівської області.

Розроблена Центром суддівських студій та схвалена рішенням Ради суддів України відповідна опитувальна анкета до 1 серпня 2012 року була надіслана  Державною судовою адміністрацією України та її територіальними управліннями до суду для проведення опитування відвідувачів суду.

Протягом 15 серпня 2012 року  визначений представник апарату суду пропонує заповнити анкету всім відвідувачам.

Заповнені анкети опрацьовуються та узагальнюються апаратом суду, результати до 20 серпня 2012 року направляються до територіального управління ДСА України в Львівській області.

На рівні територіальних управлінь ДСА узагальнюється інформація, що надіслана від апеляційних та місцевих судів відповідного регіону, та  узагальнені регіональні результати опитування надсилаються до 3 вересня 2012 року до Центру суддівських студій для подальшого опрацювання.

Результати опитування будуть винесені на широке обговорення.

 

 

 

Моніторинг стану незалежності суддів в Україні  - 2012

 

 

Шановні пані та панове!

 

Рада суддів України спільно з Центром суддівських студій проводить Моніторинг стану незалежності суддів в Україні - 2012, метою якого є здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя в Україні, розроблення відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади.

 

Просимо Вас відповісти на наступні питання та повернути цю анкету представникам суду.

 

1.      Оцініть, будь ласка, зручність умов перебування громадян в суді (достатність та зручність місць для очікування, оформлення документів, ознайомлення з матеріалами справи та підготовки до судового слухання; чистота та прибраність приміщень суду; можливість користування туалетами тощо).

 

незадовільно

задовільно

добре

відмінно

важко сказати

 

 

 

 

 

 

2.      Оцініть, будь ласка, повноту, якість та доступність інформації для відвідувачів суду (наявність інформаційних стендів, зразків документів, порядку сплати судового збору; зрозумілість інформації щодо місця та часу проведення судових засідань; наявність інформації в Інтернеті тощо).

 

незадовільно

задовільно

добре

відмінно

важко сказати

 

 

 

 

 

 

3.      Оцініть, будь ласка, ефективність організації роботи суду (дотримання строків та процедур  розгляду справ; вчасність, з урахуванням поштового перебігу, надіслання судом повідомлень про розгляд справ; обґрунтованість перенесення судових засідань; додержання графіків судових засідань щодо часу слухання справ тощо).

 

незадовільно

задовільно

добре

відмінно

важко сказати

 

 

 

 

 

 

4.      Чи можете Ви сказати, що судді ставляться до відвідувачів суду (сторін по справі) коректно та ввічливо?

 

ні

скоріше ні

скоріше так

так

важко сказати

 

 

 

 

 

 

5.      Чи можете Ви сказати, що працівники апарату суду ставляться до відвідувачів суду  коректно та ввічливо?

 

ні

скоріше ні

скоріше так

так

важко сказати

 

 

 

 

 

 

6.      Чи можете Ви сказати, що суд при розгляді Вашої справи був незалежним та неупередженим та був забезпечений справедливий судовий розгляд?

 

ні

скоріше ні

скоріше так

так

важко сказати